لیست خدمات

پله‌های برقی

پله‌های برقی کارخانه LOHER از نظر ساختار عموما” در ۳ نوع پله‌های با زوایای شیب ۳۵ درجه، ۳۰ درجه و۲۷٫۳ درجه و عرض پله‌ها ۶۰۰ ، ۸۰۰ یا ۱۰۰۰ میلیمتر قابل تأمین است. و هرچه زاویه شیب پله‌برقی کمتر شود ایمنی آن بیشتر است و لذا مطابق استاندارد EN115 پله‌های برقی با حداکثر ارتفاع بالابری کمتر از ۶ متر می‌توانند زوایای ۳۵ درجه، ۳۰ درجه و ۲۷/۵ درجه داشته باشند .

اطلاعات بیشتر

آسانسور‌

در آسانسورهای تولیدی کارخانه LOHER از سیستم کنترل فرکانس و ولتاژ متغییر استفاده می‌شود تا حداکثر دقت، ایمنی و راحتی را برای مسافران تأمین و در مصرف انرژی صرفه جویی شده و استهلاک و خرابی در آسانسور به حداقل ممکن برسد.

اطلاعات بیشتر

پیاده‌رو متحرک

پیاده‌روهای متحرک کارخانه LOHER برای انتقال مسافران در مسیرهای طولانی مانند کریدورهای فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن و غیره که مسیری مسطح و بدون شیب دارند و یا در مسیرهای شیب‌دار با زوایای ۶، ۱۰، ۱۱ و حداکثر ۱۲ درجه و عرض پله‌های ۶۰۰ ، ۸۰۰ و ۱۰۰۰ میلیمتر نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اطلاعات بیشتر

قطعات یدکی و خدمات پس‌ از فروش

کارخانه LOHER با آشنایی به این امر، همراه با یک تجزیه و تحلیل فنی و مهندسی، نسبت به برنامه‌ریزی قطعات مورد نیاز هر دوره تعمیرات بطوری‌که از انبار کردن قطعات غیر ضروری جلوگیری شده و هزینه اضافی به کارفرما تحمیل نشود اقدام نموده است .ضمن اینکه نزدیکی کارخانه سازنده به محل پروژه در ایران و آسان بودن ارتباط‌های فی‌مابین تامین قطعات وبازدیدهای مورد نیاز را در هر زمان به سادگی ممکن میسازد .

اطلاعات بیشتر