درباره ما

فن‌گستر ارس،‌تنها نمایندگی LOHER در ایران


شرکت فن گستر ارس در سال 1377 با شماره ثبت 140482 در تهران به ثبت رسید این شرکت با پشتوانه تجربه و تلاش بی‌ وقفه متخصصین خود در صنعت پله برقی وآسانسور در حال حاضر موفق به اخذ نمایندگی کارخانه LOHER سازنده پله برقی و آسانسور و پیاده روی متحرک گردیده است .

اخذ نمایندگی شرکت LOHER بر دلایل متعددی استوار است از جمله اینکه پله‌های برقی ، پیاده‌روی متحرک و آسانسورهای این کارخانه دقیقاً مطابق با آخرین مراجع استانداردهای اروپائی EN115 و EN81 ساخته می‌شوند. علاوه بر این تجهیزات حساس و مهم به کار رفته در پله‌های برقی وپیاده‌روی متحرک از قبیل الکتروموتور، گیربکس، هندریل، زنجیر و در مورد آسانسورها الکتروموتور و گیربکس (چنانچه نیاز باشد)، ریل‌ها، سیم بکسل و تجهیزات الکتریکی و کنترلی به طور کلی از سازندگان کشورهای صاحب‌ نام اروپائی تأمین می‌شوند. همچنین همجوار بودن کشور ترکیه به ایران و درنتیجه امکان تأمین بسیار سریع و حمل تجهیزات و قطعات در کمترین زمان ممکن و تردد کارشناسان و متخصصین دو طرف به کارخانه و محل پروژه با کمترین محدودیت و تشریفات اداری، همچنین امکان بازدید سریع محل‌های نصب و پیش‌بینی مسیرهای حمل و تعیین تعداد تکه‌های هر دستگاه با توجه به محدودیت‌های احتمالی مسیر حمل در محل پروژه ، تعیین ابعاد دقیق محل‌های نصب و بالاخره سهولت در نظارت بر ساخت و نصب از دیگر دلایل این همکاری بوده است. کما اینکه نظارت متخصصین LOHER بر عملیات نصب و راه‌اندازی به راحتی انجام می‌شود. و بالاخره اطمینان از اصالت تجهیزات و قطعات تأمین شده از سارندگان معتبر اروپایی برای پروژه‌ها از دیگر مزایای این همکاری می‌باشد. ضمن اینکه دورنمای این همکاری زمینه را برای انتقال تکنولوژی برای پله‌برقی و آسانسور باکیفیت مطلوب و ایمن را در داخل امکان‌پذیر ساخته است.

If you are thinking of hiring a professional to aid you with your research or research paper, there’s a few points to keep in mind when selecting a writer for your essay. Most important is to find a professional who is well-versed write my lab report cheap in the subject. This will ensure that the essay is done by a professional who knows the subject well and is equipped to write a top-quality essay. The stress of writing a paper can be eased with a help from a company like EssaysWriting.