قطعات یدکی و خدمات پس‌ از فروش

دلیل ضرورت استفاده مداوم ازپله‌های برقی و آسانسور و در حال کار بودن دائمی آن‌ها، دقت در سرویس و نگهداری که موجب می‌شود تجهیزات در کمال ایمنی وسلامت مورد بهره برداری قرار گیرند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای دستیابی به این هدف پیش‌بینی و انتخاب درست لوازم یدکی مورد نیاز با توجه به برنامه‌های سرویس نگهداری، تعمیرات دوره‌ای و پیشگیرانه و بالاخره اساسی عوامل بسیار تعیین کننده‌ای هستند. و تجربه نشان داده است که درکشور ما مسئله سرویس ونگهداری و برنامه‌ریزی دقیق برای این امر به‌خصوص تامین قطعات یدکی مورد نیاز واقعی در ابتدای پروژه چندان در اولویت قرار نمی‌گیرد واین مسئله باعث میگردد تا بعد از مدتی تجهیزات دچار مشکلاتی شده و در مواقعی از چرخه بهره‌برداری خارج شود.

کارخانه LOHER با آشنایی به این امر، همراه با یک تجزیه و تحلیل فنی و مهندسی، نسبت به برنامه‌ریزی قطعات مورد نیاز هر دوره تعمیرات بطوریکه از انبار کردن قطعات غیر ضروری جلوگیری شده و هزینه اضافی به کارفرما تحمیل نشود اقدام نموده است .ضمن اینکه نزدیکی کارخانه سازنده به محل پروژه در ایران و آسان بودن ارتباط‌های فی‌مابین تامین قطعات و بازدید‌های مورد نیاز را در هر زمان به‌ سادگی ممکن می‌سازد .

گروه فنی سرویس و نگهداری این شرکت از پله‌های برقی و آسانسورها 24 ساعته و 7 روز ایام هفته آماده و سرویس و نگهداری هستند.

علاوه براهمیت کیفیت محصولات و کیفیت نصب و راه‌اندازی درآسانسورها ،پله‌های برقی و پیاده‌رو های مکانیزه، سرویس و نگهداری منظم دوره‌ای و طبق برنامه آنها نیز از نظر ایمنی و اقتصادی از جمله ضروریات است.

بعد از انجام سرویس‌های لازم هر ماه فرم‌های مخصوص سرویس و نگهداری پر و به بخش سرویس و نگهداری شرکت تحویل داده می‌شود تا مورد بررسی دقیق قرار گرفته و در سوابق هر آسانسور و پله‌برقی نگهداری شود. و تیم سرویس و نگهداری شرکت 24 ساعته و همه روزهای هفته و بدون تعطیلی آماده به کار (On Call) برای هر نوع تعمیرات و سرویس هستند.